D/GMR

D/GMR Sorte og hvide støvler med tykkere sål fra Harter

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev det seneste hit i sæsonen - D/GMR sort og hvide GMR -sko på en tykkere Harter Sole! Disse stilfulde sneakers kombinerer moderne design og bekvemmelighed, hvilket gør dem til et ideelt valg til enhver lejlighed. Lavet af stof med høj kvalitet tilbyder de ikke kun et attraktivt udseende, men også holdbarhed og iført komfort.

Harter Black Shoes er kendetegnet ved en moderigtig, tyk sål, der giver dem karakter og gør dem ekstremt behagelige. Sålen lavet af gummi sikrer stor vedhæftning og dæmpning, hvilket gør dem til en ideel løsning til lange gåture eller aktiv hvile.

En anden fordel ved disse sneakers er effektive indsatser fra øko-del, som giver dem adel og unik stil. Takket være dem er harteren en ideel tilføjelse til mange sommerstyliseringer, så du kan skille dig ud fra mængden.

Husk, at Harter -sko er inkluderet i kategorien "Maleri", hvorfor vi anbefaler at vælge en større størrelse for at sikre maksimal komfort. Perfekt til både afslappede og sportsstyliseringer, de er et must-have i garderobeskabet til enhver moderigtig kvinde.

Bestil din D/GMR -harter nu, og skab et usædvanligt sommerudseende, der vil glæde alle! Producenten er også interesseret i den højeste kvalitet - hver model er pakket i en original kasse, hvilket gør dem til en ideel gave til en elsket. Vent ikke, opdag den nye modedimension fra D/GMR!

  • Producentens kode: LA215P sort/hvid
  • Farve: sort
  • Sål materiale: Gummi
  • Ydermateriale: stof

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|