Sorte patentankelstøvler med Tapia-kæde
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte patentankelstøvler med Tapia-kæde
Oplev vores nye tilbud til efterår og vinter - sorte ankelstøvler med tapia-kæde. Disse fantastiske ankelstøvler kombinerer elegance med moderne design. Lavet af højkvalitets laklæder og dekoreret med en guldkæde, tiltrækker de opmærksomhed og er et perfekt supplement til ethvert outfit.
En høj trapper-sål med en flad hæl på 5 cm sikrer ikke kun et stilfuldt look, men også komfort at bære, perfekt til lange dage. Støvlerne er isoleret med blød pels, som gør dem uerstattelige på koldere dage. Den aftagelige kæde giver dig mulighed for at personliggøre looket, så du kan tilpasse det til din stil.
SP181 modellen har standardnummerering (36-41), som gør det nemmere at vælge den rigtige størrelse. En rund tå og en slip-on lukning er andre fordele, der gør disse støvler ikke kun smukke, men også praktiske. Fremstillet af slidstærke materialer som gummi og stof giver de komfort og holdbarhed i årevis.
Vent ikke! Tapia ankelstøvler er et must have, som passer perfekt ind i "KeeShoes" trenden. Vælg dem til enhver lejlighed og nyd deres fantastiske stil og komfort! Leveret i producentens originale emballage vil de være en perfekt gave til enhver kvinde, der værdsætter elegance og komfort.
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Inna marka
- Yderligere funktioner: lakeret
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål farve: sort
- Sål materiale: gummi
- Indersålsmateriale: stof
- Ydermateriale: øko læder
- Model: SP181
- Nosek: rund
- Opvarmning: Ja
- Korpulens: G
- Højde: ved anklen
- Hæl/platformshøjde: 5
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: slip-on
- Hæltype: flad hæl
Tak fordi du tilføjede din kommentar.