Sorte pumps på en tyk Day Off -hæl
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte pumps på en tyk Day Off -hæl
Oplev elegance og komfort i sorte Day Off pumps med en tyk stilethæl. Disse klassiske, men alligevel moderne sko er det perfekte valg til enhver lejlighed, fra forretningsmøder til aftener ude. Disse pumps er lavet af økologisk læder af høj kvalitet og er kendetegnet ved en blød overdel, der passer perfekt til foden, hvilket sikrer komfort hele dagen lang.
Den tykkere 8 cm høje hæl sikrer stabilitet, som får dig til at føle dig tryg ved hvert skridt. En yderligere fordel ved Day Off-pumper er slip-on-designet, som gør det nemmere at tage skoene på og af. Den samlede højde på skoene er 14,5 cm, og deres universelle sorte farve gør, at de matcher mange stilarter.
Pumperne fås i størrelser fra 35 til 41, og standardnummereringen gør, at du nemt kan vælge den rigtige størrelse. Lad disse elegante højhælede sko blive et uadskilleligt element i din garderobe og tilføje chic til enhver stil. Bestil i dag for at føle dig speciel i enhver situation!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Pumper > Sko Inna marka
- Yderligere funktioner: mangel
- Samling: Efterår/vinter
- Farve: sort
- Sål farve: sort
- Sål materiale: Plast
- Indersålsmateriale: øko læder
- Ydermateriale: øko læder
- Model: L433
- Nosek: spitz
- Hæltype: stift
- Hæl/platformshøjde: 8
- Dominerende mønster: intet mønster
- Producentens kode: BM127990
- Hægte: slip-on
Tak fordi du tilføjede din kommentar.