PA1

PA1 Sorte Reign quiltede støvler

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev den ekstraordinære kraft af komfort og stil på vinterdage med sorte Reign quiltede snestøvler fra producenten PA1. Disse elegante støvler er lavet af vandtæt stof, hvilket gør dem perfekte selv under de sværeste vejrforhold. Den stilfulde quiltning af overdelen giver dem en unik karakter, og den hyggelige pels indeni sikrer enestående bærekomfort og varme på frostvejr.

Reign snestøvler er kendetegnet ved en tyk, moderigtig sål, som ikke kun fremhæver deres moderne design, men også sikrer stabilitet og dæmpning under gang. Takket være manglen på en hæl og en rund tå er de et ideelt valg for kvinder, der værdsætter komfort og et moderigtigt look.

Husk at nummereringen af ​​disse sko er undervurderet, så vi anbefaler at vælge en større størrelse for at maksimere deres funktionalitet. Modellen fås i størrelserne fra 36 til 41 og kommer i elegant sort, som gør, at den nemt kan matches til mange vinterstyles.

Reign Quiltede snestøvler er den perfekte kombination af stil, komfort og praktisk - perfekt til ethvert vintereventyr. Vent ikke! Invester i din vintergarderobe og vælg disse pålidelige sko i dag!

  • Korpulens: G
  • Nosek: Rund
  • Hæltype: Ingen hæl
  • Yderligere funktioner: pels
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: Gummi
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydermateriale: stof
  • Model: Snestøvler 822T007
  • Opvarmning: Ja
  • Hæl/platformshøjde: 4
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: på låsen
  • Højde: høj

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|