Sorte sandaler lavet af Donnamira øko læder
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte sandaler lavet af Donnamira øko læder
Black Eco Sandals Donnamir Leather er et godt valg til sommerdage! Disse smukke, klassiske flade -hælede sandaler kombinerer moderigtigt design og komfort. Lavet af øko læder og gummi af høj kvalitet, de er ikke kun holdbare, men også lette, hvilket gør dem ideelle til lange gåture i varmt vejr.
Stilfulde dekorationer i form af rhinestones giver dem karakter, og deres universelle sorte farve matcher forskellige stiliseringer - både på daglig basis og til specielle lejligheder. Ved at fastgøre til spændet kan de let tilpasses til foden, hvilket øger komforten ved at bære.
Donnamir Sandals er et produkt, som enhver kvinde skal have i sin garderobe til sommeren! Perfekt til både sommerkjoler og shorts, de vil give dig selvtillid og stil i enhver situation. Vælg kvalitet og mode i en - Vælg sorte sandaler fra Donnamir Eco Leather!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Sandaler > Sko Inna marka
- Producentens kode: BM199262
- Samling: Sommer
- Farve: sort
- Sål materiale: Gummi
- Ydermateriale: øko læder
- Model: 8097 Sorte sandaler lavet af øko læder
- Nosek: manglende næse
- Hæltype: flad hæl
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: spænde
- Yderligere funktioner: rhinsten
- Sål farve: beige
- Indersålsmateriale: øko læder
Tak fordi du tilføjede din kommentar.