Filippo

Filippo Sorte sandaler med overdel

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev unik stil og elegance med sorte højhælede sandaler fra Filippo! Disse unikke sko er den perfekte tilføjelse til enhver garderobe, der kombinerer mode og komfort på en perfekt måde. Sandalerne er lavet af økologisk læder af høj kvalitet, der imiterer slangeskind, og de ser ekstremt imponerende ud og understreger enhver styling.

Deres stabile 9,5 cm høje stang betyder, at du kan nyde bærekomforten hele dagen lang, uanset lejligheden. En åben hæl og en praktisk lynlås gør dem nemme at tage på, og delikate udskæringer omkring hæl og tæer gør dem lette og stilrene.

Sorte høje sandaler er perfekte både til hverdagsbrug og til særlige begivenheder og fester. Deres elegante snit og moderigtige dyremønster tilføjer sofistikering, og den glatte syntetiske sål giver fremragende greb.

Lad disse Filippo-sandaler blive dit yndlingselement i forårs-sommer-styling! Invester i et tidløst design, der vil glæde alle, der er opmærksomme på dig. Vælg elegance med et moderne twist og skab uforglemmelige looks, der vil tiltrække opmærksomhed!

  • Farve: sort
  • Ydermateriale: Økologisk ruskind
  • Indersålsmateriale: Økologisk læder
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Nosek: Ingen næse
  • Sål materiale: syntetisk
  • Hæl/platformshøjde: 9.5
  • Hæltype: Stolpe
  • Hægte: på låsen
  • Samling: SKOMODERIG
  • Dominerende mønster: anderledes mønster

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|