Sorte sandaler på en kilehæl af kork
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1 - 4 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte sandaler på en kilehæl af kork
Oplev ekstraordinære sandaler med en korkkile i en klassisk sort farve! Disse sandaler til kvinder er det perfekte valg til sommerdage, og tilbyder ikke kun komfort, men også en unik stil. En høj 9 cm kile og en 2,5 cm platform understreger figuren perfekt og gør den slankere.
Interessante blomstermønstre, der dekorerer det ydre materiale, tiltrækker opmærksomhed og giver hver styling en original, sommerkarakter. Sandalerne bindes ved anklen, hvilket giver fremragende støtte og stabilitet under gang. Det klassiske snit gør, at de passer ind i mange modesæt – både med luftige kjoler og afslappede bukser.
Disse sandaler er lavet af højkvalitetsstof og garanterer komfort og holdbarhed. Manglen på en tå gør dem velegnede til varme dage, og kilebunden gør dem til et ideelt alternativ til traditionelle høje hæle. Lad dine fødder føles fantastiske i dette stilfulde design fra Inna Marka.
Gør dig klar til beundring og positive blikke, for disse sorte sandaler med en propkile er et must-have denne sæson! Vent ikke - få dig selv en smule luksus og komfort nu!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Sandaler > Sko Inna marka
- Yderligere funktioner: mangel
- Dominerende mønster: blomster
- Nosek: Ingen næse
- Hæltype: Buskin
- Hægte: snøret
- Ydermateriale: Stof
- Farve: sort
- Hæl/platformshøjde: 9.0
- Indersålsmateriale: andre
Tak fordi du tilføjede din kommentar.