Inna marka

Sorte slip-on støvler med en fleksibel overdel og en massiv sål

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Vi præsenterer sorte glidede støvler med en elastisk overdel fra et andet mærke, der glæder sig med deres moderne design og komfort ved at bære. Disse elegante muskettere med en knæhøjde (63 cm) understreger perfekt figuren, og deres klassiske sorte farve får dem til at passe til mange stilarter - fra hverdagen, gennem kontor, til aftenudflugter.

Støvler er udstyret med en massiv, gummisål med en højde på 8 cm, hvilket ikke kun giver dem stabilitet, men også giver komfort, når de går. En storslået, rund næse og et glidende snit er elementer, der gør det lettere at lægge på og fjerne sko, og de fleksible øverste tilpasser sig perfekt til benet, hvilket garanterer komfort hele dagen.

Takket være manglen på opvarmning er LG499 -modellen perfekt til gennemsigtigt efterårs- og forårsdage såvel som forsommeraftener. Disse støvler er lavet af ydre stof og er både stilfulde og praktiske, hvilket får dem til at skal-have i enhver kvindes garderobe.

Støvler leveres i den originale emballage af producenten, hvilket også gør dem til en god gaveide. Gå ikke glip af muligheden for at vække din garderobe med denne unikke model, der kombinerer den højeste kvalitet og moderigtige udseende.

  • Nosek: rund
  • Højde: bag knæet, 63
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Producentens kode: BM214600
  • Samling: Efterår/forår
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: Gummi
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydermateriale: stof
  • Model: LG499
  • Opvarmning: INGEN
  • Hæltype: platform
  • Hægte: slip-on
  • Dominerende mønster: intet mønster

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|