Sorte sneakers med tyk Finestra-sål
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte sneakers med tyk Finestra-sål
Sorte sneakers på et tykkere sål finestra er et must-have i garderobeskabet til enhver moderigtig kvinde. Disse sko er lavet af økologisk læder af høj kvalitet og kombinerer komfort med moderne design. Deres lave klippede og runde næse får dem til at se ekstremt stilfulde, perfekt passende ind i de nyeste tendenser.
Perfekt hver dag, disse blonder -op sneakers tilbyder komfort takket være en blød stofindsats og en solid sål lavet af gummi. Med højden af sålen på 4 cm tilføjer de lethed til hver stilisering, mens de sikrer stabilitet.
Black Sneakers Finestra er et alsidigt valg for både afslappede og mere elegante kombinationer. Takket være manglen på design er de ekstremt alsidige, hvilket gør dem let at tilpasse sig forskellige farver og stilarter. Perfekt til sommer-forårsdage, der kombinerer moderigtigt udseende med funktionalitet.
Producenten tilbydes i den originale emballage, disse sko fås i standardstørrelser, hvilket gør det lettere at finde den perfekte pasform. Uanset muligheden er de sorte sneakers finestra et valg, der helt sikkert vil tegne dine øjne og understrege din individuelle stil. Vælg bekvemmelighed på det højeste niveau og nyd et moderigtigt look!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Sport > Sko Inna marka
- Yderligere funktioner: mangel
- Producentens kode: BM193090
- Samling: Sommer/forår
- Farve: sort
- Sål farve: sort
- Sål materiale: Gummi
- Indersålsmateriale: stof
- Ydermateriale: øko læder
- Model: X3731
- Nosek: rund
- Opvarmning: INGEN
- Højde: lav
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: snøret
Tak fordi du tilføjede din kommentar.