PA1

PA1 Sorte støvler med Castello nitter

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev den unikke model af Castello ankelstøvler fra mærket PA1, som er et uundværligt element i hver efterårskollektion. Disse sorte støvler med dristige sølvnitter tiltrækker opmærksomhed og tilføjer karakter til enhver styling, der understreger deres ejers individualitet. Den høje sål, lavet af slidstærkt gummi, isolerer ikke kun perfekt mod det kolde underlag, men sikrer også komfort hele dagen.

Castello ankelstøvler er omhyggeligt lavet af økologisk læder af høj kvalitet, som garanterer ikke kun æstetik, men også omsorg for miljøet. Takket være standardnummerering og forskellige størrelser (36-41) kan du være sikker på, at du vil vælge den perfekte størrelse til dig selv.

KeeShoes-kollektionen er et svar på behovene hos moderne kvinder, der leder efter en kombination af stil og komfort. Den runde tå og flade 4,5 cm hæl gør støvlerne yderst behagelige og samtidig i overensstemmelse med de nyeste trends.

Lukkes med lynlås og snørebånd, Castello ankelstøvler tilbyder ikke kun let køb, men også en perfekt pasform til foden. Deres minimalistiske, mønsterfrie design gør dem perfekte til en række forskellige stilarter - fra afslappet til mere elegant.

Vent ikke med at tilføje disse unikke ankelstøvler til din garderobe! Med Castello vil du helt sikkert tiltrække opmærksomhed og se moderigtig ud hele efteråret. Producentens originale emballage i form af en æske gør dem også til en god gaveide. Vælg Castello og lad dig rive med af modeinspirationer!

  • Yderligere funktioner: knopper
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: Gummi
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydermateriale: øko læder
  • Model: NC1017
  • Nosek: rund
  • Opvarmning: INGEN
  • Hæltype: flad hæl
  • Korpulens: G
  • Højde: ved anklen
  • Hæl/platformshøjde: 4.5
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: på låsen , snøret

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|