Filippo Sorte støvler med pels
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1 - 4 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Filippo Sorte støvler med pels
**Filippo sorte ankelstøvler med pels – stil og komfort til hver sæson**
Filippo præsenterer unikke sorte støvler med pels, som bliver et uadskilleligt element i din garderobe på koldere dage. Kombinationen af stilfulde detaljer og praktisk brug gør disse sko til det perfekte valg til både hverdag og særlige lejligheder.
**Design og komfort**
Disse originale støvler er lavet af økologisk læder af høj kvalitet, som garanterer holdbarhed og et elegant udseende. Pels placeret på overdelen giver dem en unik karakter, og det dekorative spænde og elegante sorte rem tilføjer en rock-accent. Den lave hæl på 3,5 cm er ikke kun feminin, men giver dig også mulighed for at bære dem behageligt hele dagen lang, uden at udsætte dine ben for overdreven træthed.
**Funktionalitet og isolering**
Støvlerne har en lynlås, der gør det nemt at tage dem på og hurtigt af. Deres isolering gør dem til et fremragende valg på kolde dage, mens de beskytter mod regn takket være en solid, skridsikker sål. Takket være deres universelle sorte farve kan du nemt kombinere dem med forskellige stilarter, både hverdagslige og mere elegante.
**Perfekt til enhver lejlighed**
Filippo sorte støvler med pels er perfekte til enhver situation. Du kan bære dem med dine yndlingsjeans, nederdele eller elegante kjoler. Takket være deres unikke design vil du helt sikkert skille dig ud i mængden og tiltrække opmærksomhed.
Ved at vælge disse støvler, vælger du en kombination af mode og komfort, der passer perfekt til dine behov og livsstil. Vælg kvalitet, moderigtigt udseende og komfort - vælg Filippo sorte støvler med pels!
- Producent: Filippo
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Filippo
- Ydermateriale: andre
- Farve: sort
- Hæltype: Flad hæl
- Samling: SKOMODERIG
- Indersålsmateriale: Stof
- Yderligere funktioner: fåreskindsfrakke
- Dominerende mønster: intet mønster
- Højde: ved anklen
- Opvarmning: Ja
- Nosek: Rund
- Hægte: på låsen
- Hæl/platformshøjde: 3.5
- Sål materiale: syntetisk
Tak fordi du tilføjede din kommentar.