Sorte støvler med spænder og pailletter A8018
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte støvler med spænder og pailletter A8018
Sorte ankelstøvler med spænder og pailletter A8018 er et perfekt valg for enhver moderne kvinde, der ønsker at kombinere et moderigtigt look med komfort. Disse elegante sko lavet af økologisk læder af høj kvalitet giver ikke kun et stilfuldt look, men også effektiv isolering mod kulden og tilstrækkelig ventilation til fødderne.
Deres unikke design beriget med metalspænder og pailletter tilføjer karakter og gør hvert trin unikt. Støvlerne har en tyk, stabil sål og en flad hæl, der er 3,5 cm høj, hvilket garanterer komfort ved at have på hele dagen og samtidig forlænger benene optisk.
Indersiden af skoene er isoleret, hvilket gør dem til et ideelt valg til koldere dage. Det runde tå- og ankelsnit er andre fordele, der gør dem universelle. Lynlåslukning sikrer nem på- og aftagning.
Sorte ankelstøvler A8018 er et must-have i enhver kvindes garderobe, perfekt både til hverdagsbrug og til særlige lejligheder. Takket være producentens originale emballage vil disse sko også være en perfekt gaveide. Vælg mode og komfort i ét!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Inna marka
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: stof
- Ydermateriale: øko læder
- Yderligere funktioner: rhinsten , knopper
- Nosek: rund
- Opvarmning: Ja
- Hæltype: flad hæl
- Højde: ved anklen
- Hæl/platformshøjde: 3.5
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: på låsen
Tak fordi du tilføjede din kommentar.