Sorte støvler på den overdækkede Nana -kile
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte støvler på den overdækkede Nana -kile
Oplev uovertruffen stil og komfort med sorte Nana-beklædte kilestøvler! Disse elegante og klassiske støvler er det perfekte valg til enhver vinterbegivenhed, der kombinerer enkelhed og tidløs skønhed. Lavet af højkvalitets ruskindslignende materiale sikrer de komfort og perfekt pasform til benet.
Den 40 cm øvre højde og den subtile mandeltå tilføjer feminin charme, og den 2,5 cm dækkede kile garanterer stabilitet og komfort. Disse støvler er perfekte til både hverdag og mere elegante stilarter. Opvarmningen gør dem til det perfekte valg selv på de koldeste dage.
Nana er sko, der vil være uerstattelige i enhver garderobe, fås i en klassisk sort farve. Lynlåsen gør den nem at tage på, og den syntetiske sål sikrer holdbarhed og komfort. Uanset om du skal til et møde med venner eller en romantisk middag, vil disse støvler give dig selvtillid og stil.
Lad de sorte Nana-støvler pynte din vinter! Vælg elegance og komfort, der vil ledsage dig i mange sæsoner.
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Støvler > Sko Inna marka
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål materiale: syntetisk
- Nosek: mandel
- Øverste højde: 40
- Yderligere funktioner: mangel
- Indersålsmateriale: andre
- Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
- Opvarmning: Ja
- Hæltype: flad hæl
- Hæl/platformshøjde: 2.5
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: på låsen
Tak fordi du tilføjede din kommentar.