Inna marka

Sorte støvler på et dekorativt Bazin -indlæg

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og komfort med sorte Bazin ankelstøvler på en dekorativ høj hæl! Disse usædvanlige sko er omhyggeligt lavet af økologisk ruskindslæder, som ikke kun sikrer deres attraktive udseende, men også plejer miljøet. Den unikke hæl dækket med en metallisk lilla nuance og dekoreret med zirkoner giver dem en ekstraordinær charme, som gør dem perfekte til aftenudflugter.

Bazin ankelstøvler er 25,5 cm høje og er perfekte til koldere dage takket være isoleringen. En praktisk lynlås gør det nemt at tage på og af, og den runde næse sikrer behageligt at have på. Modellen fås i standardnummerering (str. 36-40), hvilket gør det nemmere at vælge den rigtige størrelse.

Den sorte farve er en klassiker, der nemt passer ind i enhver styling, og sålen i plast sikrer holdbarhed og stabilitet. Producentens originale emballage i form af en elegant æske gør disse støvler til en god gaveide.

Vælg stil og komfort med Bazin ankelstøvler, som vil være den perfekte tilføjelse til din garderobe til efterår-vinter sæsonen!

  • Farve: sort
  • Yderligere funktioner: rhinsten
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: Plast
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
  • Model: AE70P
  • Opvarmning: Ja
  • Hæltype: stolpe
  • Højde: ved anklen
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: på låsen
  • Nosek: rund
  • Hæl/platformshøjde: 9.5
  • Samling: Efterår - Vinter

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|