Filippo Sorte støvler på Koturno 452
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1-2 hverdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Filippo Sorte støvler på Koturno 452
Filippo 452 vinterstøvler i sort er det perfekte valg for enhver kvinde, der ønsker at kombinere komfort med et moderigtigt look. Disse støvler er lavet af økologisk læder af høj kvalitet og vil helt sikkert tiltrække opmærksomhed takket være deres elegante finish og dekorative lynlås på ydersiden af overdelen.
En 8-centimeter høj kile og en 1,5-centimeter platform giver fremragende stabilitet, hvilket gør dem til et praktisk valg til koldere dage. Derudover holder den øvre længde på 13 cm og blød pels indvendigt dine fødder varme og behagelige.
Den runde tå og manglen på mønstre giver skoene en minimalistisk, men elegant karakter, som gør, at de nemt passer ind i enhver styling – både afslappet og mere formel. Filippo 452 ankelstøvler fås i sort, hvilket gør dem til en alsidig garderobe.
Uanset lejligheden vil disse ankelstøvler være det perfekte supplement til ethvert outfit. Lynlåsen gør det nemt at tage skoene på og af, og deres klassiske design gør, at de aldrig går af mode. At have disse støvler i din kollektion vil understrege din stil og sikre komfort på vinterdage. Perfekt til enhver kvinde, der værdsætter både æstetik og funktionalitet.
- Producent: Filippo
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Filippo
- Farve: sort
- Yderligere funktioner: mangel
- Producentens kode: BM47744
- Samling: Filippo
- Sål farve: sort
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: andre
- Ydermateriale: øko læder
- Model: 452
- Nosek: rund
- Opvarmning: Ja
- Hæltype: buskin
- Korpulens: G
- Højde: ved anklen
- Hæl/platformshøjde: 8.0
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: på låsen
Tak fordi du tilføjede din kommentar.