PA1 Sorte støvler på Verano-stolpen
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: PA1 Sorte støvler på Verano-stolpen
Oplev den uforlignelige skønhed ved sorte Verano højhælede ankelstøvler fra PA1-mærket! Denne fænomenale model passer perfekt ind i de nyeste trends og vil helt sikkert glæde enhver kvinde, der værdsætter elegance og komfort. En høj blokhæl med en højde på 7 cm tilføjer ikke kun klasse, men slanker også figuren optisk.
Støvlerne er omhyggeligt lavet af økologisk ruskind af høj kvalitet, som sikrer ikke kun et æstetisk udseende, men også holdbarhed. Deres universelle sorte farve gør, at de passer perfekt til forskellige stilarter - fra en frakke til en bikerjakke, hvilket skaber en perfekt duo til enhver lejlighed.
Støvlernes inderside er isoleret med varmt materiale, som sikrer komfort selv på koldere dage. Standardnummereringen gør det nemt at vælge den rigtige størrelse (fra 36 til 41), og den runde tå tilføjer subtilitet og femininitet til helheden.
Takket være lynlåsen og ekstra snøring ser disse støvler ikke kun godt ud, men er også praktiske i hverdagen. FL-5-modellen i den originale æske er et perfekt valg for enhver modeelsker. Forkæl dig selv med lidt luksus - sorte Verano ankelstøvler er et must-have i din forårs- og efterårsgarderobe!
- Producent: PA1
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko PA1
- Yderligere funktioner: mangel
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål farve: sort
- Sål materiale: Plast
- Indersålsmateriale: stof
- Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
- Model: FL-5
- Nosek: rund
- Opvarmning: Ja
- Hæltype: stolpe
- Højde: ved anklen
- Hæl/platformshøjde: 7
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: på låsen , snøret
Tak fordi du tilføjede din kommentar.