Sortlakerede loafers med en Nemesise sløjfe
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sortlakerede loafers med en Nemesise sløjfe
Oplev elegance og komfort med sorte Nemesise loafers i patent. Disse unikke sko kombinerer stil med hverdagsfrihed, hvilket gør dem til det perfekte valg til forårs- og sommerdage. De er lavet af økologisk patentlæder af høj kvalitet og er kendetegnet ved en subtil glans, der fanger øjet.
En delikat sløjfe med et spænde tilføjer en smart accent, og den hvide sål giver dem en afslappet karakter, hvilket gør dem perfekte til en række forskellige stilarter. Nemesise mokkasiner er en perfekt kombination af elegance og afslappethed, som nemt kan kombineres med jeans, nederdele eller luftige kjoler.
Det er også værd at være opmærksom på den underspillede nummerering - vi foreslår, at du vælger en større størrelse for at sikre maksimal bærekomfort. Gummisålen giver godt greb, og øko-læder indersålen garanterer komfort hele dagen lang.
Nemesise mokkasiner er et must-have i garderoben for enhver kvinde, der værdsætter stil og komfort. Leveres i en elegant æske, perfekt som gave. Vælg kvalitet og unikt design – vælg Nemesise!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Mokkasiner > Sko Inna marka
- Opvarmning: INGEN
- Højde: Lav
- Yderligere funktioner: metallisk
- Samling: Forår/sommer
- Farve: sort
- Sål farve: hvid
- Sål materiale: gummi
- Indersålsmateriale: øko læder
- Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
- Model: 0S-116B-1
- Nosek: mandel
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: slip-on
Tak fordi du tilføjede din kommentar.