Sortlakerede støvler A-33 sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1 - 4 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sortlakerede støvler A-33 sort
Vi inviterer dig til at opdage unikke sorte lakstøvler A-33 sort. Disse ankelstøvler med snøre til kvinder er den perfekte kombination af stil og komfort, perfekt til kvinder, der ønsker at skille sig ud fra mængden.
Støvlerne er lavet af økologisk læder og fryder sig med en lakeret finish, der tilføjer elegance og en moderne karakter. En tykkere, fanget sål i en kontrastfarve sikrer ikke kun godt greb, men også komfort, og den originale, takkede overdel tiltrækker opmærksomhed og komplementerer hele stylingen.
Takket være det isolerede interiør vil A-33 støvler være et perfekt valg til koldere dage. De har en rund tå og en 3,0 cm høj flad hæl, hvilket gør dem behagelige og praktiske til hverdagsbrug. De vil være perfekte med jeans, nederdele eller kjoler, hvilket tilføjer en moderigtig karakter til ethvert outfit.
Vi opfordrer dig til at vælge A-33 sorte bovver støvler, som kombinerer funktionalitet og moderigtigt design. Lad dem blive et uadskilleligt element i din garderobe!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinder > Støvler > Sko Inna marka
- Yderligere funktioner: lakeret
- Dominerende mønster: intet mønster
- Nosek: Rund
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Hæltype: Flad hæl
- Indersålsmateriale: andre
- Højde: ved anklen
- Opvarmning: Ja
- Hægte: snøret
- Hæl/platformshøjde: 3.0
- Sål materiale: gummi
- Ydermateriale: andre
Tak fordi du tilføjede din kommentar.