Filippo Stilfulde lakerede støvler sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Filippo Stilfulde lakerede støvler sort
Oplev elegance og komfort med patenterede Filippo ankelstøvler i sort! Disse stilfulde sko er det perfekte valg til efterår/vinter sæsonen, og tilbyder en unik kombination af afslappet og elegant stil.
Lavet af økologisk læder af høj kvalitet, Filippo ankelstøvler giver ikke kun et moderigtigt look, men også komfort. Deres lakerede finish giver dem elegance, og den afrundede tå tilføjer subtilitet, hvilket gør dem til en perfekt tilføjelse til en række stilarter - fra bukser til kjoler.
Disse støvler, der lukkes med en praktisk lynlås, gør det nemt at tage på og af. Den indbyggede, afstivede hæl sikrer stabilitet, og ekstra isolering garanterer varme selv på koldere dage. Plastiksålen med slidbane gør skoene skridsikre, hvilket øger sikkerheden under hverdagens gåture.
Med en hælhøjde på 3,5 cm og en skaftbredde på 20 cm kombinerer disse ankelstøvler komfort og stil. Takket være producentens originale emballage er de også en god gaveide.
Vælg Filippo ankelstøvler, der er perfekte til enhver lejlighed!
- Producent: Filippo
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Filippo
- Yderligere funktioner: lakeret
- Højde: ved anklen
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: på låsen
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: andre
- Ydermateriale: øko læder
- Nosek: rund
- Opvarmning: Ja
- Hæltype: flad hæl
- Øvre bredde: 20
- Øverste højde: 13
- Hæl/platformshøjde: 3.5
Tak fordi du tilføjede din kommentar.