Støvler med en sweater overdel sort E2100 Sort II Genre
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Støvler med en sweater overdel sort E2100 Sort II Genre
Oplev elegance og komfort i en af de nyeste modeller af støvler - sorte støvler med en sweateroverdel E2100 Black, som glæder sig over deres moderigtige design og komfort. Disse flade damestøvler er et perfekt valg til hverdagsbrug, perfekt i tråd med de nyeste modetrends.
Selvom produktet tilhører den anden kvalitet, hvilket betyder, at det har en mindre defekt - et hul i materialet på overdelen af en af skoene - sikrer dets ubestridelige fordele, såsom den elastiske overdel i garn, en perfekt pasform til benet , som garanterer komfort at have på hele dagen lang. Det klassiske snit med en afrundet tå gør dem smarte og gør dem samtidig velegnede til mange styles.
Disse ankelstøvler er lavet med øko-ruskind på fodområdet og foret med blød pels, og er perfekte til koldere dage. Den syntetiske sål garanterer holdbarhed, og hælhøjden på 3 cm giver dig mulighed for at nyde komforten uden at gå på kompromis med elegance.
Takket være manglen på en kompliceret fastgørelse og slip-on-designet er det en sand fornøjelse at tage E2100 Black støvlerne på. Deres glatte, sorte farve gør, at de passer perfekt til en række forskellige stilarter, fra afslappet til mere elegant.
Vent ikke - bestil dem i dag og opdag, hvor utroligt behagelige og stilfulde hverdagsankelstøvler kan være!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinder > Støvler > Sko Inna marka
- Samling: KeeShoes
- Yderligere funktioner: mangel
- Farve: sort
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: andre
- Ydermateriale: stof
- Nosek: rund
- Opvarmning: Ja
- Hæltype: flad hæl
- Højde: ved anklen
- Hæl/platformshøjde: 3.0
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: andre , slip-on
Tak fordi du tilføjede din kommentar.