Inna marka

Støvler Med Kæder Sort E4949 Sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev en unik stil med E4949 ankelstøvler med kæde i sort! Disse damesko kombinerer rockkarakter med elegance, hvilket gør dem til et perfekt supplement til ethvert tøjoutfit. Dekorative kæder, der erstatter traditionel snøring, tilføjer originalitet og får dig til at skille dig ud fra mængden.

Sålen på støvlerne er besat med rhinsten, hvilket understreger deres unikke design. En praktisk lynlås på indersiden gør det nemmere at tage skoene på og af, og pelsforet sikrer komfort, selv på koldere dage.

E4949 ankelstøvler er lavet af højkvalitets, økologisk fuldnarvet læder, hvilket gør dem til et velegnet valg for mennesker, der bekymrer sig om miljøet. De har en flad hæl på 2 cm, hvilket sikrer komfort til hver dag.

Vent ikke længere, tilføj en smule rock chic til din garderobe med E4949 ankelstøvler og nyd deres unikke stil!

  • Hæltype: Flad hæl
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Farve: sort
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Hæl/platformshøjde: 2.0

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|