Støvler med pynt af slangeskind Filippo W PAW288A sort hvid
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Støvler med pynt af slangeskind Filippo W PAW288A sort hvid
Filippo W PAW288A ankelstøvler i slangeskind med dekoration er det perfekte valg til kvinder, der leder efter stilfuldt og behageligt fodtøj til kolde dage. Disse elegante støvler er kendetegnet ved høj kvalitet. Overdelen lavet af syntetiske materialer af høj kvalitet ser ikke kun imponerende ud, men sikrer også bærekomfort.
PAW288A-modellen er designet med funktionalitet i tankerne, takket være den isolerede foring, der perfekt beskytter mod kulden. Den skridsikre sål garanterer stabilitet på forskellige overflader, hvilket gør dem til et fremragende valg til efterårs- og vinterture. Den lave hæl og den runde tå sikrer komfort under langvarig brug, og den høje model dækker perfekt anklen og tilføjer stil til enhver styling.
Ankelstøvler med lynlås er ikke kun praktiske, men gør det også nemmere at tage sko på og af. De universelle farver - sort og hvid - får dem til at matche mange outfits, både til hverdagsbrug og til mere elegante lejligheder. Det ydre materiale med et slangemønster tilføjer originalitet og passer samtidig ind i de nyeste modetrends.
Disse ankelstøvler er en del af KeeShoes-kollektionen fra Filippo-producenten, som i årevis har været tillid til af kunder på udkig efter lækkert og funktionelt damefodtøj. Vægten af produktet med emballage er 1,2 kg, hvilket gør det relativt let og nemt at transportere.
For at opsummere er Filippo W PAW288A ankelstøvler i slangeskind et perfekt valg for kvinder, der ønsker at kombinere komfort med et moderigtigt look. Perfekt til enhver lejlighed, disse ankelstøvler vil helt sikkert blive en garderobefavorit!
- Producent: Filippo
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinder > Støvler > Sko Filippo
- Samling: KeeShoes
- Farve: hvid , sort
- Sål materiale: syntetisk
- Ydermateriale: øko læder
- Model: Ankelstøvler med slangeskindsdekoration Filippo W PAW288
- Nosek: rund
- Opvarmning: Ja
- Hæl/platformshøjde: 3.0
- Dominerende mønster: intet mønster
- Yderligere funktioner: mangel
- Indersålsmateriale: andre
- Hæltype: flad hæl
- Højde: ved anklen
- Hægte: på låsen
Tak fordi du tilføjede din kommentar.