Inna marka Støvler med udskæringer i leopardprint fra Sperone sort
- Forsendelsen sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge-tilbage-garanti
Tjek også
Detaljer: Støvler med udskæringer i leopardprint fra Sperone sort
Sorte dameankelstøvler fra Another brand, model A-209A, er stilfuldt fodtøj med udskæringer i moderigtigt leopardprint. Fremstillet af økologisk læder af høj kvalitet, sikrer de bærekomfort hele dagen lang og holder dine fødder varme og tørre. Støvlerne har en praktisk spændelukning, der giver dig mulighed for at tilpasse fodtøjet til dine præferencer. Den 4 cm høje hæl er lav og blokformet, hvilket giver elegance og er med til at understrege en slank figur.
Fodtøjet er sort med beige leopardmønster, og sålen er desuden sort og lavet af gummi. Produktet har en rund tå og overdelen når op over anklen, hvilket giver beskyttelse mod kulde.
Støvlerne har ikke ekstra isolering og deres nummerering er standard. Vægten af produktet med emballage er 0,9 kg. Produktet leveres i producentens originale emballage.
Støvlerne er en del af kollektionen til efterår-vinter sæsonen. Den øverste højde er 18 cm. Sko-indlægssålen er desuden lavet af økologisk læder.
Støvlerne har et moderigtigt dyremønster og lynlås med spænde. Denne fodtøjsmodel har ingen yderligere funktioner. Producentens kode er BM181841. Dette er perfekt fodtøj til kvinder, der værdsætter komfort og stil.
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinder > Støvler > Støvler Inna marka
- Farve: sort
- Pletfarve: beige
- Farve på sålen: sort
- Eneste materiale: Tandkød
- Ydre materiale: kunstlæder
- Model: A-209A ankelstøvler med leopardprint
- Næsen: rund
- Opvarmning: ingen
- Type hæl: flad hæl
- Højde: til anklen
- Akselhøjde: 18
- Dominant mønster: dyr
- Spænde: spænde
- Indersålsmateriale: kunstlæder
- Producent kode: BM181841
- Yderligere funktioner: mangel
- Kollektion: Efterår vinter
Tak fordi du tilføjede din kommentar.