Primavera

Primavera Tøfler i ruskind rød

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Vi præsenterer ruskindsflip-flops i en intens rød farve fra den anerkendte producent Primavera. Disse unikke flip-flops er et perfekt valg til varme dage, hvor komfort og stil går hånd i hånd. Takket være deres åndbare design og materialer af høj kvalitet sikrer de en perfekt pasform og behagelig at have på.

Disse flip-flops har ikke en tå, hvilket gør dem ikke kun moderigtige, men også praktiske til hverdagsbrug. Deres afslappede og klassiske stil gør, at de kan kombineres med forskellige stilarter – fra sommerkjoler til afslappede outfits. Sålhøjden på 1,5 cm sikrer tilstrækkelig stabilitet, og den åbne hæl gør den nem at tage på.

Det ydre materiale lavet af ruskinds øko-læder, samt stofindsatsen, gør disse flip-flops ikke kun æstetiske, men også funktionelle. Den glatte, syntetiske sål sikrer et godt greb på jorden, hvilket er uvurderligt under sommerens gåture.

Tilbydes i en original æske, Primavera suede flip-flops er en fantastisk mulighed for kvinder, der værdsætter mode og komfort i hverdagens styling. Uanset lejligheden vil de være et godt supplement til enhver sommergarderobe. Vælg Primavera flip-flops og tilføj lidt farve til dit sommerlook!

  • Nosek: Ingen næse
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Hæl/platformshøjde: 1.5
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: rød
  • Sål materiale: syntetisk
  • Indersålsmateriale: Stof
  • Ydermateriale: Økologisk ruskind
  • Hæltype: ingen hæl

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|