Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger Retro Ess sko EM0EM01397BDS sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Tommy Hilfiger Retro ESS EM0EM01397BDS Sko i sort er et godt valg for mænd, der værdsætter både stil og komfort. Disse lave modeller er perfekte til daglige aktiviteter, og deres universelle farver får dem til at passe til enhver stilisering - fra afslappet til et mere elegant look.

Lavet af naturligt og syntetisk læder af høj kvalitet giver disse sko ikke kun holdbarhed, men også komforten ved at bære. Tekstilforingen og stofindsatsmaterialet øger desuden komforten, og gummisålen garanterer godt greb og stabilitet på forskellige overflader.

Skoene er fastgjort med snørebånd, som giver dig mulighed for nemt at passe til foden og holde nogle. Den karakteristiske Tommy Hilfiger -logo, der giver dem en unik stil, fortjener opmærksomhed.

Takket være den originale emballage vil disse sko være en god gave til enhver mand, der værdsætter mode og komfort. Tommy Hilfiger Retro Ess er et ideelt forslag til enhver lejlighed, både til arbejde, møder med venner og til weekendture. Vælg kvalitet og stil med Tommy Hilfiger -mærket!

  • Sål farve: sort
  • Ydermateriale: naturligt læder
  • Model: Tommy Hilfiger Retro Ess sko
  • Opvarmning: INGEN
  • Højde: lav
  • Dominerende mønster: logo
  • Producentens kode: BM198858
  • Farve: sort
  • Indersålsmateriale: stof
  • Hægte: snøret

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|