PS1

PS1 Varme arbejdere med perler sort nu eller aldrig

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Disse er moderigtige og funktionelle PS1 Insulated Workers With Pearls-støvler i en elegant sort farve, der passer perfekt til enhver styling. Disse støvler er lavet af højkvalitets øko-læder, og de glæder sig ikke kun over deres udseende, men sikrer også komforten ved at bære takket være isoleringen med et behageligt at røre ved skotæppe.

Deres unikke design suppleres af delikate rhinsten, der tilføjer karakter og får arbejderne til at skille sig ud i mængden. Den runde tå og solide sål gør dem til et ideelt valg til koldere dage, samtidig med at de sikrer tilstrækkelig stabilitet og komfort. En 2 cm høj sål og en 4,5 cm høj blokhæl sikrer komfort ved hvert skridt.

Lynlåslukningen og snøredetaljerne gør disse støvler ikke kun stilfulde, men også praktiske. Det vedhæftede bord gør det nemmere at vælge den rigtige størrelse, som giver dig mulighed for at passe perfekt til din fod.

Lad disse moderigtige arbejdere blive et uadskilleligt element i din garderobe. Tjek deres alsidighed og nyd stil og komfort hver dag. Tilgængelig i producentens originale emballage, vil de helt sikkert være en fantastisk gave til enhver modeelsker.

  • Yderligere funktioner: rhinsten
  • Sål materiale: syntetisk
  • Indersålsmateriale: andre
  • Nosek: rund
  • Højde: ved anklen
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Øvre højde (cm): 16,5
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Ydermateriale: øko læder
  • Opvarmning: Ja
  • Hæltype: blok
  • Hæl/platformshøjde: 4.5
  • Hægte: på låsen , snøret
  • Øverste højde: 16.5

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|