Velvet Lords Kittyy T275 Grå - Ii Gat
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1 - 4 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Velvet Lords Kittyy T275 Grå - Ii Gat
Velvet Lords Kittyy T275 i gråt er unikt fodtøj til enhver elsker stil og komfort. Disse charmerende dameherrer er kendetegnet ved deres elegante fløjlsfinish, som giver dem en unik karakter. Næserne har en killings ansigt, dekoreret med sarte, udstående ører, som helt sikkert vil tiltrække opmærksomhed og tilføje en smule sjov til enhver styling.
Lords er ekstremt bløde, hvilket gør dem behagelige at have på hele dagen lang. Deres velformede form får dem til at se godt ud på foden, hvilket understreger kvinders fordele. Perfekt til både hverdagsbrug og mere elegante lejligheder, Kittyy lords kombinerer moderigtigt design med praktisk.
Det er også værd at bemærke, at den rigtige sko har slid på materialet, hvilket kan gøre dem endnu mere unikke, hvilket giver dem en original karakter.
Selvom de fås i grå og har et dominerende mønster uden yderligere dekorationer, ligger deres charme i enkelhed og sofistikering. Dette er et fremragende valg for kvinder, der værdsætter unikt og behageligt fodtøj.
Giv dig selv en lille fornøjelse og føj disse unikke herrer til din samling, som vil være en perfekt tilføjelse til din garderobe!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ballerinaer > Sko Inna marka
- Farve: grå
- Dominerende mønster: intet mønster
- Yderligere funktioner: mangel
Tak fordi du tilføjede din kommentar.