VINCEZA Golden Leather Sneakers sort gylden
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: VINCEZA Golden Leather Sneakers sort gylden
Oplev elegance og komfort i én - VINCEZA sneakers i guldlæder, som glæder sig over deres moderigtige sorte og guldfinish. Disse sportssko til kvinder er lavet af naturligt læder, hvilket garanterer ikke kun holdbarhed, men også komfort at bære. En blød og indbygget hæl giver stabilitet, og gummisålen med slidbane sikrer sikkerhed på forskellige overflader, hvilket gør hvert skridt sikkert og behageligt.
Med en 5 cm høj platform passer disse sneakers godt til forskellige stilarter, hvilket giver dem en sporty og moderigtig karakter. Perfekt til hverdagsudflugter og i forår og efterår vil de fungere godt under mange omstændigheder. Indvendigt er skoene foret med naturligt læder, hvilket øger komforten yderligere.
Producentens originale æske gør disse sko også til en god gaveide. VINCEZA sneakers er et must-have i enhver moderigtig kvindes garderobe, der kombinerer stil og funktionalitet i ét unikt produkt. Nyd hvert øjeblik i komfortable og elegante sneakers, der vil komplementere din unikke garderobe!
- Producent: Vinceza
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Sport > Sko Vinceza
- Hæltype: ingen hæl
- Samling: KeeShoes
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: naturligt læder
- Nosek: rund
- Korpulens: G
- Hæl/platformshøjde: 5
- Hægte: snøret
- Yderligere funktioner: mangel
- Farve: sort , gylden
- Opvarmning: INGEN
- Højde: lav
- Dominerende mønster: anderledes mønster
Tak fordi du tilføjede din kommentar.