D/CEO

D/CEO Vinceza loafers i sort læder

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Vinceza Black Leather Loafers er det perfekte valg for kvinder, der leder efter både stil og komfort. Disse loafers er lavet af naturligt læder af høj kvalitet og er ikke kun elegante, men også ekstremt behagelige. Deres klassiske sorte farve får dem til at passe til mange sommerstyliseringer, fra afslappet til mere elegant.

Takket være indsættelsen er disse loafers lette at tage på, hvilket gør dem til et godt valg på varme dage, når hvert sekund tæller. Mandeltåen giver dem en moderne karakter, og den høje platform på 5,5 cm forlænger ikke kun benene optisk, men giver også tilstrækkelig dæmpning, når de går.

Vinceza Loafers er ikke kun moderigtige, men også praktiske. Indsatsen lavet af naturligt læder garanterer komfort hele dagen, og at gøre en plastik sål gør skoene let og holdbare.

Takket være den originale emballage vil disse elegante loafers være en god gaveide. For kvinder, der værdsætter en kombination af stil, klasse og komfort-er de sorte Vinceza Loafers et must-have i en sommergarderobe!

  • Højde: 11
  • Hægte: Slip-on
  • Producentens kode: 7888 BK Sort
  • Farve: sort
  • Sål materiale: Plast
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Ydermateriale: naturligt ruskind
  • Nosek: mandel
  • Hæl/platformshøjde: 5.5
  • Dominerende mønster: intet mønster

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|