Vinceza

Vinceza W JAN71 sorte laksko

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og komfort, som Vinceza lakerede sko tilbyder i Jan71 i en klassisk sort farve. Disse stilfulde sko er det perfekte valg for moderne kvinder, der værdsætter kombinationen af ​​moderigtigt design og bekvemmelighed hver dag.

Lavet af syntetisk læder af høj kvalitet giver Vinceza -sko ikke kun et attraktivt udseende, men også holdbarhed. Foringen af ​​sko er en omhyggeligt udvalgt kombination af syntetisk og naturligt læder, der garanterer komfort hele dagen.

Sort farve og universel stil får skoene til at blandes godt med forskellige stiliseringer - fra afslappede sæt, gennem elegante kostumer, til hverdagsudstyr til kontoret. Derudover tilføjer en 4 cm høj hæl subtilitet og elegance, mens den sikrer stabilitet, når man går.

Vinceza -modellen i Jan71, der er tilgængelig i producentens originale emballage, er et eksempel på en perfekt kombination af mode og funktionalitet. Takket være manglen på justering i fastgørelsen er det hurtigt og behageligt at indsætte sko.

Vælg Vinceza Varnished Shoes i Jan71 og nyd stilen og komforten på hvert trin!

  • Farve: sort
  • Ydermateriale: øko læder
  • Model: Vinceza W JAN71 patentsko
  • Hægte: andre
  • Producentens kode: BM189225

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|