Ankelstøvler i sort læder fra Sergio Leone BT287-S
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 3 - 6 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Ankelstøvler i sort læder fra Sergio Leone BT287-S
Women's Leather Boots Black Sergio Leone BT287-S er et godt valg for kvinder, der ønsker at kombinere stil med komfort. Lavet af naturligt læder af høj kvalitet, vil disse elegante støvler helt sikkert tiltrække opmærksomhed med deres tidløse design og en universel sort farve, der går godt med enhver stylisering.
Bagagerummet når halvdelen af kalven, og deres højde på ca. 27 cm gør dem perfekte til køligere dage. Derudover giver isoleret foring og en behagelig pelsindsats komfort og varme selv på de koldeste dage.
Disse støvler har en praktisk zip -fastgørelsesorgan, hvilket gør det lettere at tage på og tage af, og de runde næser giver dem en subtil, klassisk karakter. Hælen i form af en blok, 4 cm høj, gør dem stabile og behagelige, hvilket vil blive værdsat af enhver aktiv kvinde.
Sergio Leone er et brand, der er kendt for at tage sig af detaljerne og kvaliteten af dets produkter, hvorfor disse støvler er helt nye, originale og dækket af en 24-måneders garanti. Pakket i en original kasse er de en fantastisk gaveide eller simpelthen et godt supplement til din egen garderobe.
Invester i læderstøvler Sergio Leones støvler og nyd stilen og komforten på hvert trin!
- Producent: Sergio Leone
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Støvler > Sko Sergio Leone
- Farve: sort
- Nosek: rund
- Producentens kode: SK463
- Indersålsmateriale: stof
- Ydermateriale: naturligt læder
- Opvarmning: Ja
- Hæltype: blok
- Hæl/platformshøjde: 4
- Højde: ved anklen
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: på låsen
- Samling: BLACK FRIDAY 2024
Tak fordi du tilføjede din kommentar.