Vices

Vices Bindede sneakers sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev en ny dimension af stil og komfort med sorte sneakers med snøre fra Vices, som perfekt vil komplementere enhver sport og afslappet styling. Disse elegante damesko udmærker sig ved deres moderne design og høje udførelseskvalitet.

De sorte sneakers er lavet af økologisk læder, hvilket ikke kun gør dem miljøvenlige, men også nemme at pleje. Ydermaterialet sikrer holdbarhed, og stofindsatsen sikrer komfort hele dagen lang. Med en lav højde og et subtilt løft i form af en 7 cm platform, skaber disse sko en balance mellem stil og komfort.

Det originale mønster dominerer her, hvilket adskiller dem fra andre modeller. Vices sneakers er det perfekte valg for aktive kvinder, der værdsætter både moderigtigt udseende og komfort. Uanset om du planlægger at gå rundt i byen eller møde venner, vil disse sko være den perfekte følgesvend.

Vent ikke længere og tilføj disse ekstraordinære sneakers til din samling, der vil understrege din individuelle stil!

  • Dominerende mønster: anderledes mønster
  • Ydermateriale: øko læder
  • Indersålsmateriale: Stof
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Højde: lav
  • Farve: sort
  • Hæl/platformshøjde: 7.0

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|