Sergio Todzi Dame støvler lakerede sorte Linzo -fangere
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sergio Todzi Dame støvler lakerede sorte Linzo -fangere
Sergio Todzi ankelstøvler til kvinder er et ideelt tilbud til kvinder, der værdsætter stil og komfort i efterårs- og vinterstyling. Disse klassiske støvler er lavet af højkvalitets laklæder og glæder sig ikke kun over deres udseende, men også med deres funktionalitet.
Designet med lynlås i siden og solid snøring gør det nemt at tage skoene på og justere, hvilket gør dem yderst praktiske. Den sorte, lakerede finish giver dem en elegant karakter, der passer perfekt til forskellige outfits.
Indersiden af støvlerne er foret med et behageligt at røre ved fodtøjstæppe, som sikrer komfort og holder dig varm på koldere dage. Derudover garanterer en rund tå og en 5 cm flad hæl komfort ved hvert skridt.
Sergio Todzi sørgede også for den passende nummerering - husk at skoene er små, så vi anbefaler at købe en større størrelse. Disse ankelstøvler er den perfekte investering i en moderigtig og funktionel garderobe til den kommende sæson.
Vælg Sergio Todzi og skab unikke styles, der vil understrege din personlighed!
- Producent: Sergio Todzi
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Sergio Todzi
- Hæl/platformshøjde: 5
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: snøret , låse
- Øverste højde: 15 cm
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål farve: sort
- Hæltype: flad hæl
- Korpulens: G
- Øvre højde (cm): 15
- Yderligere funktioner: lakeret
- Indersålsmateriale: stof
- Ydermateriale: øko læder
- Nosek: rund
- Opvarmning: Ja
- Højde: ved anklen
Tak fordi du tilføjede din kommentar.