Vices New Collection Fangere med fåreskind sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1 - 4 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Vices New Collection Fangere med fåreskind sort
Vi præsenterer den seneste kollektion fra Vices - fåreskinds trapezstøvler i en klassisk sort farve. Disse elegante ankelstøvler er det perfekte valg for kvinder, der værdsætter både komfort og stil. Lavet af materialer af høj kvalitet sikrer de komfort at have på hele dagen, og den flade 3 cm høje hæl gør dem perfekte til hverdagsstyling.
Uden et mønster, i dæmpede farver, passer disse sneakers perfekt til en række forskellige outfits - fra afslappede jeans til elegante kjoler. Den varme fåreskindsfrakke giver dem ikke kun en moderigtig karakter, men gør dem også perfekte til koldere dage.
Lad disse sorte ankelstøvler blive et uundværligt element i din garderobe. Vælg Vices New Collection og nyd en stil, der kombinerer elegance med hverdagskomfort!
- Producent: Vices New Collection
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Vices New Collection
- Ydermateriale: andre
- Hæltype: Flad hæl
- Indersålsmateriale: andre
- Dominerende mønster: intet mønster
- Yderligere funktioner: mangel
- Farve: sort
- Hæl/platformshøjde: 3.0
Tak fordi du tilføjede din kommentar.