Vices Fangere med fåreskind sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1 - 4 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Vices Fangere med fåreskind sort
Vices støvler med fåreskind i sort er et perfekt valg for kvinder, der værdsætter både stil og komfort. Fremstillet af økologisk læder af høj kvalitet sikrer de holdbarhed og modstandsdygtighed over for ugunstige vejrforhold. Deres minimalistiske design, fri for mønstre, gør dem nemme at kombinere med en række forskellige stilarter, fra afslappet til mere elegant.
Støvlerne har en flad hæl, 3 cm høj, hvilket garanterer komfort at have på hele dagen lang. Derudover giver det fåreskindsforede interiør varme, hvilket gør dem til perfekte fodtøj til koldere dage. Takket være deres universelle farver vil de være et godt supplement til enhver garderobe, og deres solide konstruktion vil helt sikkert holde i mange sæsoner.
Vælg Vices Sheepskin Boots og nyd moderigtigt og behageligt fodtøj, der vil leve op til forventningerne hos selv de mest krævende kvinder.
- Producent: Vices
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Vices
- Hæltype: Flad hæl
- Dominerende mønster: intet mønster
- Farve: sort
- Yderligere funktioner: mangel
- Hæl/platformshøjde: 3.0
- Ydermateriale: øko læder
Tak fordi du tilføjede din kommentar.