Sergio Todzi Hjemmesko med blomster sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1 - 4 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sergio Todzi Hjemmesko med blomster sort
Oplev de unikke Sergio Todzi flip-flops med blomsterdekoration i sort, som vil tilføje et strejf af elegance og stil til din sommergarderobe. Disse flip-flops er lavet af højkvalitetsstof og kombinerer et afslappet design med moderigtige accenter, der vil fange alles øjne.
Flip-flopsene har en slidstærk, syntetisk sål, som sikrer deres holdbarhed og komfort i hverdagen. Takket være den 5,5 cm høje platform får fødderne ekstra støtte, samtidig med at de bevarer lethed og bevægelsesfrihed. Den åbne hæl og slip-on design gør det ekstremt nemt og bekvemt at tage skoene på og af.
Iøjnefaldende, original dekoration i form af farverige blomster og dekorative elementer tilføjer en unik charme til flip-flops, perfekt matchende sommer stilarter. Disse flip-flops er et perfekt valg til forårets gåture, sommerfester eller hverdagsudflugter, så du føler dig moderigtig og komfortabel.
Takket være det økologiske læder, der bruges i indersålen, og materialer af høj kvalitet, der bruges i produktionen, er Sergio Todzi flip-flops et forslag, der kombinerer æstetik med omsorg for miljøet. Giv dig selv et moderigtigt og behageligt look til enhver lejlighed med flip-flops, der vil glæde ikke kun dig, men også dem omkring dig. Vælg Sergio Todzi flip-flops og nyd sommeren i bedste stil!
- Producent: Sergio Todzi
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Flip-flops > Sko Sergio Todzi
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Hæltype: ingen hæl
- Yderligere funktioner: mangel
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: Økologisk læder
- Ydermateriale: Stof
- Nosek: Ingen næse
- Hæl/platformshøjde: 5.5
- Dominerende mønster: blomster
Tak fordi du tilføjede din kommentar.