Isolerede arbejdsstøvler med dekorativ snøre Vinceza 16465 Sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Isolerede arbejdsstøvler med dekorativ snøre Vinceza 16465 Sort
** Boots isolerede arbejdere med dekorativ snøring Vincez 16465 sort **
Oplev de unikke Vincez 16465 -arbejdere, der kombinerer moderigtigt design og enestående komfort. Lavet af Eco Suede med høj kvalitet, de er perfekte til køligere dage, hvilket sikrer varme takket være det isolerede foring fra fodtøjsbladet.
Modellen er kendetegnet ved en lynlåslås og en dekorativ snøring, som ikke kun letter at sætte på, men også tilføjer en karakteristisk stil til dem. En flad hæl med en højde på 4 cm sikrer komfort i lange timer, hvilket gør dem til et ideelt valg til hverdagens styliseringer.
Den øverste 16,5 cm høj og 10,5 cm bred klæber til ankelen, og den runde næse gør skoene komfortable og stilfulde på samme tid. Sorte støvler uden et mønster er en universel tilføjelse -på, som perfekt vil matche med forskellige tøj.
Perfekt til kvinder på udkig efter kombinationer af elegance og praktisk. Når du vælger en størrelse, anbefales det at konsultere en størrelsestabel. Støvler leveres i producentens originale emballage, hvilket også gør dem til en god gaveide.
Vælg Vincez 16465 støvler og nyd det moderigtige udseende og komfort hver dag!
- Producent: Vinceza
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Vinceza
- Øvre højde (cm): 16,5
- Øvre bredde (cm): 10,5
- Yderligere funktioner: mangel
- Producentens kode: 16465 SORT PU
- Farve: sort
- Sål farve: sort
- Sål materiale: materiale
- Indersålsmateriale: stof
- Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
- Nosek: rund
- Opvarmning: Ja
- Hæltype: flad hæl
- Højde: ved anklen
- Dominerende mønster: intet mønster
- Model: Dame ankelstøvler
- Hæl/platformshøjde: 4
- Hægte: på låsen , snøret
- Hælhøjde (cm): 4
Tak fordi du tilføjede din kommentar.