Vinceza

Isolerede kilestøvler Vinceza W JAN159 sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Vi præsenterer Vinceza W JAN159 isolerede kilestøvler i en elegant sort farve, perfekt til vinterdage. Disse høje modeller, designet med kvinder i tankerne, tilbyder ikke kun et stilfuldt look, men også komfort takket være det isolerede for, der holder dig varm på kolde dage.

Støvlerne er lavet af syntetiske materialer af høj kvalitet og er kendetegnet ved en slidstærk overdel og en praktisk lynlåslukning, der gør det nemmere at tage skoene af og på. Den 6,5 cm høje hæl tilføjer ikke kun elegance, men forlænger også optisk benene, hvilket giver mulighed for fri bevægelse.

Vinceza W JAN159 ankelstøvler er et godt valg til moderigtige kvinder, der leder efter universelt fodtøj til hverdagsstyling. Den klassiske sorte finish gør, at de passer ind i næsten enhver garderobe, og den runde tå tilføjer subtilitet. Indeni er der tekstilmaterialer, der giver komfort og tilstrækkelig åndbarhed.

Vent ikke, tjek disse unikke kilestøvler, der passer perfekt til vintertrends og nyder komfort og stil hver dag!

  • Yderligere funktioner: mangel
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Sål materiale: syntetisk
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydermateriale: plast
  • Model: Vinceza W JAN159 isolerede kilestøvler
  • Nosek: rund
  • Opvarmning: Ja
  • Hæltype: buskin
  • Højde: ved anklen
  • Hæl/platformshøjde: 6.5
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: på låsen

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|