Goodin

Goodin Klassiske ballerinaer sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og komfort i en af ​​de nyeste modeller fra Goodin-producenten - klassiske sorte balletflader. Disse unikke damesko fra KeeShoes-kollektionen er et perfekt valg til forårs- og sommersæsonen, perfekt til både hverdagsbrug og festligheder.

Balletlejlighederne er lavet af økologisk læder af høj kvalitet, hvilket gør dem ikke kun stilfulde, men også miljøvenlige. Indvendigt er skoene foret med naturligt læder, som sikrer maksimal bærekomfort, og det lukkede hældesign gør, at de sidder perfekt til foden.

Den imponerende, runde tå tilføjer en klassisk karakter, og den lave hæl på 1,0 cm gør dem meget behagelige at gå i. Sålen af ​​plast er udstyret med slidbane, som sikrer stabilitet på forskellige overflader.

Takket være deres enkle, elegante design matcher disse sorte balletlejligheder mange stilarter - fra afslappet til elegant, perfekt komplementerer både afslappede og mere formelle sæt. Goodin ballet lejligheder er et tidløst tilbehør, der bør være i enhver kvindes garderobe.

Hvert par leveres i producentens originale æske, hvilket også gør dem til en god gaveidé. Vælg klassiske Goodin ballet lejligheder og nyd uovertruffen stil og komfort hver dag!

  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Sål materiale: syntetisk
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Ydermateriale: øko læder
  • Nosek: rund
  • Hæl/platformshøjde: 1.0
  • Hægte: andre , slip-on
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hæltype: ingen hæl

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|