Kvinder Patent Kilesandaler Sergio Leone SK301 Sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1-2 hverdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Kvinder Patent Kilesandaler Sergio Leone SK301 Sort
Vi præsenterer kvinders lakerede sandaler på Sergio Leone SK301 -kilen i en elegant sort farve - det perfekte valg til sommerdage! Disse stilfulde sandaler er kendetegnet ved et attraktivt design med efterligning af en fletning, hvilket giver dem en unik karakter. Det justerbare bælte med spændet giver en perfekt pasform til foden, som oversættes til høj slid komfort.
Det indre af sandalerne er færdig med en læderindsats, der garanterer komfort selv ved lang brug. Den 6 cm høje kile betyder, at de ikke kun tilføjer et par centimeter, men også stabilitet, hvilket gør dem til et godt valg til vandreture eller udendørs møder.
Sandaler var lavet af økologisk lakeret læder, hvilket gør dem ikke kun stilfulde, men også miljøvenlige. Deres klassiske snit uden næse og en brun sål gør dem ekstremt alsidige og tilpasser dem let til forskellige sommerstyliseringer.
Sergio Leone SK301 Sandaler fås i den originale producentens emballage, og når vi vælger størrelsen, opfordrer vi dig til at bruge størrelsestabellen til at finde det perfekte match til dig. Gå ikke glip af muligheden for at supplere din sommergarderobe med denne moderigtige og komfortable model!
- Producent: Sergio Leone
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Sandaler > Sko Sergio Leone
- Yderligere funktioner: lakeret
- Producentens kode: SK301 SORT MALING
- Farve: sort
- Sål farve: brun
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: patent læder
- Model: Damesandaler i patentlæder
- Nosek: manglende næse
- Hæltype: buskin
- Hæl/platformshøjde: 6
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: spænde
Tak fordi du tilføjede din kommentar.