Kvinders sandaler Sergio Leone lakeret sort SK910
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Kvinders sandaler Sergio Leone lakeret sort SK910
Lær Sergio Leone Damesandaler Patent Black SK910 at kende - det perfekte valg for enhver kvinde, der ønsker at tilføje elegance til sin hverdagsstyling. Disse unikke sandaler kombinerer moderigtigt, patentmateriale med et klassisk snit, som gør dem ikke kun stilfulde, men også yderst behagelige.
Den lave, stabile 6 cm høje stang løfter ikke kun figuren, men sikrer også komfort hele dagen, hvilket gør dem til et perfekt supplement til både casual og mere formelle outfits. Sandalerne er designet til kvinder, der værdsætter både mode og praktisk.
Tilbydes i en klassisk sort farve passer Sergio Leone sandaler perfekt til en række forskellige stilarter. Takket være spændefastgørelsen kan de nemt justeres til individuelle behov. Interiøret i naturlæder sikrer komfort og åndbarhed, og den syntetiske sål sikrer holdbarhed og stabilitet.
Glem ikke at tjekke størrelsestabellen, før du køber, så sandalerne passer perfekt til dine fødder. Sættet indeholder producentens originale æske, hvilket gør disse sandaler også til en god gaveide.
Vælg Sergio Leone Damesandaler Patent Black SK910 og nyd kombinationen af elegance og komfort hver dag!
- Producent: Sergio Leone
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Sandaler > Sko Sergio Leone
- Yderligere funktioner: lakeret
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: spænde
- Opvarmning: Mangel
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Nosek: manglende næse
- Hæltype: stolpe
- Hæl/platformshøjde: 6
- Ydermateriale: øko læder
Tak fordi du tilføjede din kommentar.