Vinceza

Lakerede damemokkasiner på den sorte Vinceza platform

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Vi præsenterer lakerede platformsmokkasiner til kvinder i sort fra det anerkendte Vinceza-mærke. Disse elegante sko vil ikke kun tilføje elegance til enhver styling, men vil også sikre komforten ved at bære takket være nøje udvalgte materialer.

Mokkasinerne er lavet af økologisk ydre læder, hvilket gør dem ikke kun miljøvenlige, men også flotte på benet. Interiøret er foret med naturligt læder, som garanterer fornøjelse og komfort under hverdagens aktiviteter. Takket være platformens tykkelse på 2,5 cm og hælhøjden på 3,5 cm kan du desuden nyde et moderigtigt look uden at gå på kompromis med komforten.

Med deres klassiske sorte farve vil Vinceza mokkasiner passe perfekt ind i enhver garderobe. Uanset om du går til hverdag, et møde eller en aften ude, vil disse sko være et perfekt supplement til både hverdags- og elegante styles. En yderligere fordel er stilistiske detaljer, såsom en lakeret finish og en kæde, som giver dem en moderne karakter.

Slip-on-lukningen gør disse mokkasiner ekstremt nemme og bekvemme at tage på og af. Derudover er produktet dækket af 24 måneders garanti, hvilket sikrer købssikkerhed. Mokasinerne leveres i producentens originale emballage.

Vælg sorte patent loafers på en platform fra Vinceza og føl dig speciel i enhver situation!

  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Sål materiale: syntetisk
  • Ydermateriale: øko læder
  • Hæl/platformshøjde: 3.5
  • Yderligere funktioner: lakeret , kæde
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Nosek: rund
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: andre , slip-on

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|