Goodin Lakerede sølvnåle grå
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Goodin Lakerede sølvnåle grå
Oplev elegance og stil med unikke Goodin grå høje hæle! Disse patentpumper er det perfekte tilbehør til enhver kvinde, der ønsker at føle sig sexet og selvsikker. Disse slanke hæle er lavet af metalliseret læderlignende materiale og skiller sig ud med en skinnende overflade, der fanger øjet og tilføjer klasse til enhver styling.
Den 10,5 cm høje hæl understreger perfekt feminine former, og den profilerede indersål lavet af økologisk læder sikrer komfort selv under lange timers brug. Takket være slip-on-designet og den indbyggede hæl er disse sko ikke kun stilfulde, men også behagelige til hverdagsbrug.
Disse høje hæle passer perfekt til både elegante kjoler og moderigtige bukser, hvilket gør dem til et alsidigt element i enhver garderobe. Uanset lejligheden, om det er en fest, en aften med venner eller en fest, vil Goodin høje hæle være det perfekte valg.
Vælg Goodin lakeret sølvgrå højhælede og tilføj et unikt strejf af klasse og elegance til din skokollektion. Perfekt til forår/sommer og efterår/vinter, disse pumps vil glæde enhver modeelsker!
- Producent: Goodin
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Pumper > Sko Goodin
- Samling: KeeShoes
- Farve: grå
- Yderligere funktioner: lakeret , metallisk
- Hæl/platformshøjde: 10.5
- Dominerende mønster: intet mønster
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: øko læder
- Ydermateriale: øko læder
- Nosek: rund
- Hæltype: stift
- Hægte: andre , slip-on
Tak fordi du tilføjede din kommentar.