Lakerede støvler på høj hæl Sergio Leone BT400 sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Lakerede støvler på høj hæl Sergio Leone BT400 sort
Oplev elegance og komfort i Sergio Leone BT400 patenthøjhælede ankelstøvler i en klassisk sort farve. Disse unikke støvler er omhyggeligt lavet af højkvalitets øko-læder med et subtilt dyremønster, som giver dem en unik karakter og stil.
Funktionalitet og komfort er nøglefunktionerne i denne model. Støvlerne lukkes med en praktisk lynlås, som gør dem nemme at tage på, og det elastiske gummi foran på overdelen sikrer en perfekt pasform til foden. Der er et dekorativt emblem på den ydre del af overdelen, som yderligere understreger elegancen af disse sko.
Indersiden af støvlerne er isoleret med ekstrem behagelig at røre ved pels, hvilket gør dem perfekte til koldere dage. Takket være den øvre højde på 11 cm og en flad hæl på 3 cm er disse støvler både stilfulde og komfortable.
Glem ikke at tjekke størrelsestabellen, før du foretager et køb, for at vælge en perfekt passende model. Slut dig til gruppen af glade kunder og nyd det fashionable look og komfort ved at vælge Sergio Leone BT400 ankelstøvler!
- Producent: Sergio Leone
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Sergio Leone
- Øvre højde (cm): 11 cm
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål materiale: syntetisk
- Ydermateriale: øko læder
- Opvarmning: Ja
- Hæltype: flad hæl
- Øvre bredde: 11.5
- Øverste højde: 11
- Hæl/platformshøjde: 3
- Yderligere funktioner: lakeret
- Indersålsmateriale: andre
- Nosek: rund
- Højde: ved anklen
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: på låsen
Tak fordi du tilføjede din kommentar.