Lave sko til mænd Pilpol 1099 sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1-2 hverdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Lave sko til mænd Pilpol 1099 sort
Oplev elegance og komfort med Pilpol 1099 herresko lavet af naturligt læder i sort. Disse klassiske sko fra den polske producent PILPOL er det perfekte valg til enhver lejlighed - fra formelle møder til hverdagsudflugter.
Skoene er lavet af naturligt læder af høj kvalitet og giver ikke kun et unikt udseende, men også komfort at have på hele dagen. Deres interessante øvre og runde tå giver dem en stilfuld karakter, der passer perfekt til mænds modetrends.
Den traditionelle snørelukning giver mulighed for en perfekt pasform til foden, og det naturlige læder, der bruges i indersålen, tillader fødderne at ånde, hvilket udmønter sig i komforten ved brug. Hælhøjden på 2 cm garanterer stabilitet, og den syntetiske sål giver godt greb på forskellige underlag.
Pilpol 1099 sko leveres i producentens originale æske, hvilket gør dem til en god gaveide. Vælg disse elegante sko for at komplementere din garderobe med et element, der kombinerer stil med komfort!
- Producent: Pilpol
- Relaterede kategorier: Mænd > Mænds > Lave sko > Sko Pilpol
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: snøret
- Nosek: rund
- Ydermateriale: Naturlæder
- Farve: sort
- Indersålsmateriale: Naturlæder
- Sål materiale: syntetisk
- Samling: KeeShoes
- Hæl/platformshøjde: 2.0
Tak fordi du tilføjede din kommentar.