Sergio Todzi Loafers med rhinsten sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1 - 4 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sergio Todzi Loafers med rhinsten sort
Sergio Todzi mokkasiner er et perfekt valg for kvinder, der værdsætter en kombination af komfort og stil. Disse sorte sko er lavet af miljøvenlig ruskind og giver et elegant look i enhver situation.
Deres slip-on design gør dem nemme at tage af og på, hvilket gør dem til en ideel løsning til hverdagsbrug. Derudover giver rhinsten dem en moderigtig karakter, der adskiller dem fra traditionelle mokkasiner. Med en rund tå og en minimal hæl på 1 cm tilbyder disse sko komfort ved hvert skridt, så du kan bevæge dig frit hele dagen.
Sergio Todzi mokkasiner er et godt valg for kvinder, der ønsker at se stilfulde ud uden at ofre komfort. Takket være den universelle sorte farve passer de perfekt til forskellige stilarter, både afslappede og mere elegante. Det er et must-have i enhver kvindes garderobe!
- Producent: Sergio Todzi
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Lave sko > Sko Sergio Todzi
- Hægte: slip-on
- Ydermateriale: Økologisk ruskind
- Yderligere funktioner: rhinsten
- Nosek: Rund
- Dominerende mønster: intet mønster
- Farve: sort
- Indersålsmateriale: andre
- Hæl/platformshøjde: 1.0
Tak fordi du tilføjede din kommentar.