Vinceza

Pumper med VINCEZA brokade sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

VINCEZA sorte glitter pumps er et perfekt valg for enhver elegant kvinde, der ønsker at kombinere stil med komfort. Perfekt til både festligheder og hverdagsstyling, disse sko kan bruges hele året rundt, uanset årstiden.

Overdelen af ​​pumperne er lavet af højkvalitetsmateriale, der imiterer læder og økologisk ruskind, hvilket garanterer holdbarhed og komfort. Den originale accent er en smukt afsluttet mandelformet lakeret næse, som giver dem en unik karakter. Det hele er dækket af et subtilt glittermateriale, hvilket giver disse pumps en spektakulær glans, perfekt til aftenudflugter.

En yderligere fordel er en delikat bue, der tilføjer romantik og femininitet. Hælhøjden på 4 cm gør skoene behagelige, selv når de bruges i længere tid, samtidig med at de sikrer et elegant look. Plastsål med slidbane giver godt greb og stabilitet.

VINCEZA pumps er kendetegnet ved en klassisk, elegant og afslappet stil, som gør dem til en ekstremt alsidig tilføjelse til enhver garderobe. Takket være den indbyggede, bløde hæl og naturlæder indeni giver de komfort hver dag og ved særlige lejligheder.

Pakket i producentens originale æske er disse pumper perfekte som gave til en elsket. Ved at vælge VINCEZA vælger du kvalitet, elegance og en unik stil, der aldrig går af mode.

  • Yderligere funktioner: sløjfe
  • Sål materiale: syntetisk
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Ydermateriale: øko læder
  • Nosek: rund
  • Hæltype: stolpe
  • Hæl/platformshøjde: 4
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Hægte: andre , slip-on

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|