Sergio Leone

Sergio Leone W SK314B pumps, perlebeige

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Sergio Leone -pumper i SK314B i en perle beige skygge er et godt valg for kvinder, der leder efter stilfuldt og samtidig funktionelt fodtøj på daglig basis og til mere elegante lejligheder. Disse pumper er lavet af syntetisk læder af høj kvalitet og kombinerer moderne design med at bære komfort.

Det indre af skoene er en kombination af syntetisk og naturligt læder, hvilket sikrer tilstrækkelig ventilation og komfort, når du bærer. Deres universelle farver får dem til at blande sig perfekt med forskellige stiliseringer - fra hver dag til mere formel.

Sergio Leone -pumper har en 6 cm høj hæl, hvilket gør dem ideelle til folk, der leder efter en subtil stigning, uden at opgive komfort. Denne model kræver ikke justering, hvilket gør dem endnu mere praktiske.

Produktet leveres i den originale producentens emballage, hvilket også gør dem til en ideel gaveide. Ved at vælge Sergio Leone -pumper i SK314B giver du dig selv en moderigtig accent i enhver stilisering og bekvemmelighed hver dag!

  • Ydermateriale: øko læder
  • Model: Sergio Leone W SK314 pumper
  • Hægte: andre
  • Producentens kode: BM189230

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|