Skinnende læder mokkasiner til kvinder på platformen med dekoration S.Barski LR750 guld gylden
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1-2 hverdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Skinnende læder mokkasiner til kvinder på platformen med dekoration S.Barski LR750 guld gylden
Vi præsenterer læder skinnende kvinders loafers på platformen med et ornament af S. Barski LR750 i en dejlig gylden farve. Disse åbne loafers er den perfekte kombination af elegance og komfort, som helt sikkert vil tiltrække mange menneskers opmærksomhed. De er lavet af naturligt læder af højeste kvalitet, de garanterer holdbarhed og iført komfort.
Moccasins er indlejret på en stabil platform med en højde på 4 cm, hvilket giver tilstrækkelig støtte til fødderne, og den afrundede næse giver dem en feminin karakter. Et spektakulært ornament blev placeret på fronten af skoene - en subtil kæde, der giver dem et unikt, moderigtigt udtryk.
Det bløde læderindsats gør hvert øjeblik, der bruges i disse sko, vil være behageligt, uanset lejligheden. De er store som en stilfuld tilføjelse til hverdagen og mere elegante stiliseringer takket være hvilke de vil være et godt valg for forskellige udflugter.
S.Barski Moccasins er ikke kun et moderigtigt valg, men også praktisk - deres mangfoldighed af kombination med tøj gør dem til et uundværligt element i enhver kvindes garderobe. Invester i komfort og stil med disse unikke sko!
- Producent: S.Barski
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinder > Mokasiner > Sko S.Barski
- Producentens kode: LR750
- Farve: gylden
- Sål farve: sort
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: naturligt læder
- Model: Læder skinnende kvinders loafers på platformen
- Nosek: rund
- Hæl/platformshøjde: 4
- Yderligere funktioner: gennembrudt , kæde
Tak fordi du tilføjede din kommentar.