Goodin

Goodin Sorte dame loafers på en platform dekoreret med en kæde

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og bekvemmelighed med kvinders Goodin Loafers på platformen! Disse ekstremt stilfulde sko kombinerer en klassisk stil med et moderne design, der er perfekt monteret i en afslappet og elegant stil.

Disse loofere er lavet af økologisk malet læder med høj kvalitet og ser virkelig imponerende ud. Dekorative kæder og rhinestones giver dem en unik karakter takket være hvilke de vil være et perfekt supplement til enhver stylisering. Det indre af skoene er en kombination af efterligning af læder og naturligt læder, som sikrer komforten ved at bære selv hele dagen.

Modellen er kendetegnet ved en behagelig slip -i lås og en bygget hæl, der garanterer stabilitet og tilstrækkelig pasform. Den runde næse tilføjer feminin charme, og den 5 cm høje platform får enhver kvinde til at føle sig ikke kun elegant, men også behagelig.

Disse sorte loays er perfekte i foråret, sommeren eller efteråret og matcher både hverdagen og mere formelle stiliseringer. Takket være dit universelle udseende kan du nemt komponere dem med kjoler, bukser eller nederdele.

Bestil dine loafers goodin i dag og introducer lidt luksus til din daglige garderobe!

  • Hæltype: Platform
  • Producentens kode: GD-XR-382B
  • Farve: sort
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Ydermateriale: patent læder
  • Nosek: rund
  • Hæl/platformshøjde: 5
  • Yderligere funktioner: rhinsten , lakeret , kæde
  • Model: Mokkasiner til kvinder

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|